כמה אני יכול לחסוך מקולט אנרגיה אחד?
אנחנו נדאג שפרטייך יועברו בצורה חסויה אל יועץ מקצועי בתחום המשכנתא, אשר ייתן לך שיחת ייעוץ ויענה על שאלותייך בחינם!
שם מלא: טלפון: דוא"ל:
מגורים מיקום סוג המשטח:
גודל: סוג הלקוח: התר בנייה:
* אנא הכנס\י שם מלא * אנא מלא\י קידומת * אנא מלא\י טלפון * אנא מלא\י טלפון תקין * אנא מלא\י כתובת מייל תקינה * בחר\י אזור מגורים * בחר\י האם בבעלותך נכס * בחר\י את גודל המשטח שלך * בחר\י את סוג המשטח שלך * בחר\י את סוג הלקוח * בחר\י האם קיים היתר בניה * אנא תקן\י את מספר הטלפון שלך
* פרטיך יישארו חסויים ולא ישמשו את solarenergyil.co.il להפצת מידע פרסומי כלשהו.

אנרגיה סולארית --> מאמרים --> להפיק את המירב משימוש באנרגיה סולארית --> ייצור אנרגיה סולרית ללקוח עסקי

ייצור אנרגיה סולרית ללקוח עסקי

תפריט מאמר

בשנים האחרונות עוברת מדינת ישראל מהפך בתחום האנרגיה הסולארית תוך ניצול אנרגיית השמש. עליה משמעותית נרשמת בכל שנה בהתקנת מערכות אנרגיה סולארית ללקוחות עסקיים ופרטיים. ניתן לראות כי קיים  רובד חדש של לקוחות עסקיים בשוק החשמל הסולארי כדוגמת חברות יזמיות, חברות נדל"ן וחברות תעשייתיות שונות המשקיעות בחשמל סולארי וזוכות לתשואה של למעלה מ-10% ללא סיכון פיננסי וכמובן מעניקות תרומה גדולה עבור איכות הסביבה. ההחלטה להתקנת מערכות סולאריות בישראל לא נועדה למטרות פרודוקטיביות ופיננסיות בלבד אלא גם למטרות חינוכיות. בנוסף לאמור, החליטה הממשלה על תמריצים שונים לשימוש נרחב ע"י צרכנים עסקיים אשר יגדלו באופן משמעותי את השימוש במערכות לייצור אנרגיה סולארית.

מהי מערכת סולארית עסקית?

תקנות רשות החשמל מפרידות בין מערכות סולאריות בבתים פרטיים לבין מערכות סולאריות עסקיות. בזמן שצרכנים פרטיים רשאים להתקין מערכת עד לגודל של 15 קילו-וואט יכולים לקוחות עסקיים להתקין מערכת שמייצרת עד 50 קילו-וואט. התקנת מערכות סולאריות עסקיות מאפשרת לקבל הטבות המשפרות את החזר ההשקעה ברכישה והתקנת המערכת ובסופו של יום מעניקה רווח פיננסי מובטח. הטכנולוגיה הסולארית מאפשרת כיום חיבור לגגות שטוחים וגגות תעשייתיים ממגוון סוגים. בשל עלות ההתקנה של מערכת סולארית עסקית מקבלים לקוחות עסקיים הלוואות חריגות, ע"י הבנקים הגדולים, חברות האשראי וגופים שונים, בתנאים שונים ולתקופות ארוכות. לקוחות פרטיים ובעיקר לקוחות עסקיים מבינים כיום כי חישוב כלכלי פשוט מביא את כל הצרכנים העסקיים להבנה כי ניתן להרוויח כסף מניצול אנרגיית השמש כאשר התחזוקה זניחה וכוללת בעיקר ניקיון המערכת מאבק בכל חודש או לפי הצורך.

חשוב להיערך נכון לפני שמגיעים לשמש

לקוחות עסקיים זכרו: לפני התקנת מערכת סולארית ליצור חשמל, מומלץ לתכנן את המבנה עליו תוקם המערכת שנרכשה כך שיותאם מראש לניצול מקסימאלי של האנרגיות המתקבלות מקרני השמש, ע"י תכנון נכון של גג המבנה וכמובן התייחסות לשטח הגג, מיקומו וכיוונו. כמו כן מומלץ להימנע מהצללה בלתי רצויה של בנינים אחרים, עצים וכדומה.

אהבת את המאמר? שתף את חבריך!

Twitter Facebook Facebook

חזרה לעמוד מאמרים

ייצור אנרגיה סולרית ללקוח עסקי